KÖPEK ÇİFTLİĞİ


 
Von Grand, çeşitli ülkelerde görev almış köpek eğitim uzmanlarından oluşan, profesyonel hizmet vermeyi amaçlayan bir köpek çiftliğidir.

Köpek eğitim uzmanlarımız eğitimleri çiftliğimizde ya da sizin evinizde yapmaktadırlar. Tüm eğitim periyodu sizin yanınızda ilerler ve aklınızda ki soru işaretleri ortadan kalkmış olur.


Çiftliğimizde tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, k9 eğitimi, av eğitimi, aktör köpek eğitimleri ve özel şov eğitimleri yapılmaktadır.

Tesisimiz Avrupa standartlarında ki dizaynı ve konusunda ihtisas sahibi eğitim uzmanlarının başarı ile kısa sürede gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok köpek sahibinin, bir çok derneğin ve profesyonelin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Ülkemizde 200 kennel ve 9 köpek eğitim uzmanı ile hizmet vermekte olan tek köpek çiftliğidir.  Ve Türkiye' nin her bölgesine hizmet vermektedir.

Özellikle İstanbul' da köpek çiftliği ihtiyacı konusunda çözümler üreten Von Grand Ataşehir köpek çiftliği, Kadıköy Köpek Çiftliği, Ümraniye Köpek Çiftliği, Kartal Köpek Çiftliği, Beykoz Köpek Çiftliği taleplerine cevap vermektedir.

Yüksek standartlarda hizmet verirken, bir köpek beslemenin ne kadar maliyetli olduğunu düşünerek köpek eğitim fiyatları mızı uygun tutmaya gayret göstermektedir.

Bizimle hemen iletişime geçin, köpeğinizin eğitimini ertelemeyin.

Telefon: 0850 885 03 48 - 0542 390 99 16

Paylaş

Online ziyaretçi sayısı: 1

5 yıldızlı Köpek Çiftliği, Tüm eğitimler garantilidir. Evde köpek eğitimi yapılmaktadır. Bünyemizde ki eğitmenlerimiz ülkemizi uluslararası alanda temsil etmektedir.
Grand Dog Kennel
Adres: B. Bakkalkoy Yolu Maltepe / ISTANBUL
Tel: Gsm: 0542 390 99 16 E-posta:
info@vongrand.com


Copyright © 2018 Grand Dog Kennel