HAKKIMIZDA


Von Grand amatör ruhunu asla kaybetmeyen köpek eğitim uzmanlarından oluşan profesyonel hizmetler sunan köpek çiftliğidir. Çiftliğimizde hedeflenen amaç köpek sevgisini diğer köpek sahipleriyle paylaşmaktır.

Köpek eğitim uzmanlarımız gerek ülkemizde elde etmiş olduğu başarılarla gerekse ülkemizi temsil ettikleri uluslararası yarışmalarda dereceler elde etmişlerdir. Köpek psikolojisi ve rehabilitasyonu konularında oldukça başarılı sonuçlar elden çiftliğimizde temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, yavru tuvalet eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi ve aktör köpek eğitimi yapılmaktadır.

Eğitim sistemimiz iki seçeneğe ayrılmıştır; Evde köpeğinizin eğitimi ve çiftlikte köpeğinizin eğitimi. Hangi sistemde eğitim alacağını siz belirleyebilir ya da köpek eğitim uzmanlarımızın yönlendirmesine güvenebilirsiniz.

Tesisimizde tüm gürültülerden ayrı köpeğinizle güzel vakitler geçirmeniz için alanlar oluşturduk. Dileyen köpek sahibi köpeğinin eğitimiyle ilgilenirken bir diğer köpek sahibi restaurant bölümümüzde ya da cafe de vakit geçirebilmektedir.

Paylaş

Online ziyaretçi sayısı: 2

5 yıldızlı Köpek Çiftliği, Tüm eğitimler garantilidir. Evde köpek eğitimi yapılmaktadır. Bünyemizde ki eğitmenlerimiz ülkemizi uluslararası alanda temsil etmektedir.
Grand Dog Kennel
Adres: B. Bakkalkoy Yolu Maltepe / ISTANBUL
Tel: Gsm: 0542 390 99 16 E-posta:
info@vongrand.com


Copyright © 2018 Grand Dog Kennel