EVDE KÖPEK EĞİTİMİ

Evde köpek eğitimi, eğitimlerin köpeğin yaşadığı bölgede yapılmasıdır.

Özellikle yaşını aşmamış köpeklerde ve davranış problemi olan köpeklerde yaşadığı bölgede mevcut olan problemlerin üzerine çalışma yapmak, eğitim başarı yüzdesini oldukça arttırmaktadır.

Evde eğitimde köpek eğitmeni evinize gelir ve eğitim seanslarını sizin yanınızda gerçekleştirir. Bu durum hem eğitmenin köpeğinizle olan diyalogunu takip etmenizi sağlar hem de eğitim uzmanın köpeğinize olan yaklaşımlarını takip ederek sizinde köpeğinize profesyonel yaklaşımlarda bulunmanızı sağlar.

Tüm eğitim seanslarında önce köpeğinizle çalışma yapılır. Köpeğinizle yapılan çalışmanın ardından sizinle adaptasyon çalışmaları yapılır. Burada ki asıl amaç köpeğinizin eğitmenlerinin sözünü dinlediği gibi sizin de sözünüzü dinlemesini sağlamaktır.

Evde yapılan tüm eğitimler ömür boyu garantilidir. Eğitim sonrasında danışmanlık hizmetinizi sürdürmeye devam ederiz. Köpek eğitim uzmanlarımız belirli dönemlerde sizi ziyaret ederek hem tekrar çalışması yaparlar hem de sonradan oluşmuş ya da oluşabilecek problemlerin önüne geçmek için çalışmalar yaparlar.

Evde eğitimde temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, alan koruma eğitimi, aktör köpek eğitimi yapılmaktadır. Bununla birlikte eve gelen yavrunun eve adaptasyonu, ev kurallarına uyum sağlaması, evde ki diğer üyelerle tanışması (çocuğunuz, bebeğiniz ya da evde ki diğer kedi, köpek gibi diğer canlılar), aşırı havlama problemlerinin giderilmesi, yalnız kalma korkusunun giderilmesi ve diğer davranış bozukluluklarının giderilmesi konularında çalışmalar yapılır.

Evde köpek eğitiminde, eğitmenler eğitim seanslarını evinizin içinde, sitenizde ve cadde, sokak, park gibi çevre bölgelerde gerçekleştirmektedirler. Burada ki amaç köpeğinizin sizi sosyal ortamlarda net bir şekilde dinlemesidir. Genelde köpekler çevresinde çok sayıda insan, kedi, köpek, araba gibi dikkatini çeken unsurlar olduğunda sahiplerine karşı çok ilgisiz davranabiliyor ve sözünü dinlemiyorlar. Ancak geniş kapsamları tüm sosyal mekanlarda yapılan eğitimlerle bu problemlerin de önüne geçmiş olunuyor.


Evde eğitim ile uygulanabilecek paketler;

1-Yavru Köpek Eğitimi
2-Temel İtaat Eğitimi
3-İleri İtaat Eğitimi
4-Bodyguard Eğitimi
5-Alan Koruma Eğitimi
6-Aktör Köpek Eğitimi
7-Davranış Bozukluğu Eğitimi
8-Tuvalet Eğitimi

Köpeğinizin sizin yanınızda eğitim almasını istiyorsanız vakit kaybetmeden arayın, köpek eğitim uzmanlarımız evinize gelsinler ve ücretsiz karakter analizini yapsınlar.

09:00-19:00: 0850 885 18 02
7x24             : 0542 390 99 16

 

Paylaş

Online ziyaretçi sayısı: 2

5 yıldızlı Köpek Çiftliği, Tüm eğitimler garantilidir. Evde köpek eğitimi yapılmaktadır. Bünyemizde ki eğitmenlerimiz ülkemizi uluslararası alanda temsil etmektedir.
Grand Dog Kennel
Adres: B. Bakkalkoy Yolu Maltepe / ISTANBUL
Tel: Gsm: 0542 390 99 16 E-posta:
info@vongrand.com


Copyright © 2018 Grand Dog Kennel